Mysticum opinie mysticum.pl

Na stronie mysticum.pl możemy zamówić rytuały miłosne, rytuały oczyszczające, amulety oraz wróżby.

Oferta rytuałów miłosnych zawiera między innymi rytuał miłosny na konkretną osobę, spętanie miłosne, rytuał wiccański, rytuał egipski, rytuał odcięcia miłości. Ceny wynoszą 400-1000 zł.

W rytuałach oczyszczających zawarte są tarcza ochronna, oczyszczenie aury, czy rytuał w wybranej intencji. Ceny wynoszą 400-500 zł.

Jeżeli korzystałes z mysticum.pl i chcesz podzielić się opinią, bardzo proszę o komentarz.

 

81 myśli nt. „Mysticum opinie mysticum.pl

 1. Małgorzata

  Witam. Szukam skutecznego uroku miłosnego i zainteresowała mnie strona mysticum.pl. Będę wdzięczna za jakieś rzetelne opinie na temat skuteczności.

  Odpowiedz
 2. hebra

  Zamawiałm z mysticum.pl 2 tygodnie temu spętanie miłosne. Jak na razie nic się nie dzieje. Pragnę dodać, że moja sytuacja jest dość ciężka. Rozstałam się z mężczyzną z własnej winy, ponieważ za jego plecami kilkukrotnie spotkałam się z byłym facetem. Kiedy się dowiedział, uznal to za zdradę i póki co, nie chce mnie widzieć. Oby spętanie pomogło mi go odzyskać.

  Odpowiedz
 3. hebra

  Na obecną chwilę jest trochę lepiej. Tzn. odnowiliśmy kontakt. W tej chwili on normalnie odpowiada na moje wiadomości, ale do powrotu jest jeszcze bardzo daleka droga. Oby było tylko lepiej.

  Odpowiedz
 4. hebra

  Sprawy cały czas idą do przodu. Przez ostatni tydzień dwa razy spotkaliśmy się ze sobą. Naprawdę jestem ogromną optymistką.

  Odpowiedz
 5. Dorota

  Po skorzystaniu ze spętania miłosnego odzyskałam faceta, który zostawił mnie dlatego, że zaczął spotykać się z koleżanką z pracy. Poznał ją jeszcze w trakcie naszego związku. Miałam do niego pretensje, że spędza z nią wiele czasu, ale on studził atmosferę, że to jedynie koleżanka. Niestety, jak się okazało stała się mu ona bliższa niż ja. Zerwał ze mną i całkowicie urwał kontakt. Mocno tęskniłam za nim, nie potrafiłam wyobrazić sobie bez niego życia. Znalazłam stronę mysticum i po przeczytaniu artykułów i magii miłosnej zamówiłam spętanie, które dało świetne rezultaty. Po 3 tygodniach od zamówienia, oni pokłocili się ze sobą, a on zaczął ponownie spotykać się ze mną. Po kilku tygodniach spotkań doszliśmy do wniosku, żeby ponownie spróbować być ze sobą.

  Odpowiedz
 6. hebra

  Przepraszam, że nie odzywałam się przez ostatni miesiąc, ale bardzo dużo się działo. Najwazniejsze jest to że spętanie przyniosło efekty. Od dwóch tygodni ponownie jesteśmy razem. Ostatnio pisałam, że coraz częsciej się spotykamy. W końcu podczas kolejnego spotkania doszliśmy do wniosku, aby dac sobie kolejną szansę. Co ciekawe ta propozycja wyszła bardziej od niego niż ode mnie. Ja oczywiście zgodziłam się. Teraz układa sie między nami bardzo dobrze, niczym na początku naszej znajomości. Chciałabym, żeby ten stan trwał jak najdłużej. Pozdrawiam i Tobie Małgorzata także życzę powodzenia w miłości.

  Odpowiedz
 7. migma

  Czy ktoś korzystał z rytuału egipskiego z mysticum? Na kilku blogach znalazłam opinie że jest skuteczny i także powaznie zastanawiam się nad tym rytuałem.

  Odpowiedz
 8. Kora

  Migma, a masz jakieś odczucia w trakcie odprawiania? Ja jestem kilka dni po spętaniu miłosnym i w trakcie odprawiania czarów byłam lekko ospała.

  Odpowiedz
 9. Kora

  U mnie już troche zmieniło się. Wcześniej mieliśmy sporadyczny kontakt, on zazwyczaj odpisywał na moje wiadomości, ale często musiałam do niego pisać kilka razy. Tymczasem dwa dni temu, sam z niczego zdecydował się do mnie napisać. Bardzo mnie to zaskoczyło. Wydaje mi się że jest to dobry prognostyk.

  Odpowiedz
 10. Kora

  U mnie cały czas sprawy idą do przodu. Wczoraj napisał do mnie wiadomość, czy mam czas i niespodziewanie umówiliśmy się na wieczór. Było bardzo romantycznie, rozmawialiśmy tak jak kiedyś, po czym poszliśmy do łóżka. Szczerze mówiąc, wydaje mi się że spętanie zaczyna działać.

  Odpowiedz
 11. migma

  Na razie nic się nie dzieje. Przybliże pokrótce moja historię. Otóż zdecydowałam się skorzystac z rytuału egipskiego, ponieważ chłopak z którym planowałam wspólną przyszłośc zostawił mnie po 4 latach, ponieważ stwierdził, że musi się jeszcze wyszumieć. Dodam że oboje mamy po 26 lat. Ja uważałam, że powinniśmy już w tym wieku i po tylu latach bycia ze sobą myslec o wspólnej przyszłości i rodzinie. Jego decyzja ogromnie mnie zraniła, przez pierwsze dni ciężko bylo mi zasnąć, praktycznie nic nie jadłam. Kiedy trochę doszłam do siebie i przemyślałam sobie to wszystko doszłam do wniosku, że muszę zrobić wszystko co w mojej mocy, aby spróbować go odzyskać. Mam ogromną nadzieję że ten rytuał da rezultaty.

  Odpowiedz
 12. Ola

  Bardzo Ci współczuję. Ode mnie odszedł mężczyzna po 1,5 związku w którym zdarzały się wzloty i upadki, ale wydawało mi się, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Wszystko zaczęło się psuć, kiedy jego była zaczęła mieszać między nami. On nie odszedł do niej, ale wiem że się spotykają. Także jest mi bardzo ciężko i przez to też chcę skorzystać ze skutecznego rytuału.

  Odpowiedz
 13. Kora

  U mnie ciągle jest coraz lepiej. Nie pisałam od dwóch tygodni, a przez ten widzieliśmy się 3 razy i za każdym razem były to udane randki. On chyba chce się do mnie wrócić, ale cały czas jeszcze się waha. Ja zgodnie ze wskazówkami rytualisty nie chcę naciskac i sama proponowac powrotu. Czekam na ruch ze strony mężczyzny. Jestem dobrej myśli.

  Odpowiedz
 14. migma

  W moim przypadku też jest lepiej, mamy ze sobą kontakt, normalnie piszemy, wyjaśniamy pewne sprawy. Ale do powrtu, jest jeszcze bardzo daleko, tak mi się przynajmniej wydaje.

  Odpowiedz
 15. Kora

  I w moim przypadku się udało. On wreszcie zaproponował mi powrót. Przyznał że już myślał o tym wcześniej, ale nie wiedzial jaka będzie moja reakcja (zawsze był trochę niedomyślny:):) pewnie myslał, że go odrzucę, bo podczas naszych ostatnich spotkań nie zobowiązujących wcale nie dawałam po sobie poznać, że bardzo zależy mi na powrocie. Wręcz przeciwnie, udawałam ze sytuacja wcale mi nie przeszkadza. Jestem bardzo szczęśliwa że magia miłosna w moim przypadku naprawdę pomogła. Pozdrawiam dziewczyny i ja również trzymam kciuki, żeby Wam też się udało.

  Odpowiedz
 16. migma

  U mnie też się poprawia, znowu się spotykamy. W zasadzie spotkaliśmy się dwa razy. Ale te spotkania odczułam jako bardziej po przyjacielsku, wciąż nie jestem przekonana, że jemu zalezy na powrocie. Na efekty rytuałów mam czekać do 4 miesięcy, a więc niby jest jeszcze czas, ale jestem co najwyżej umiarkowaną optymistką.

  Odpowiedz
 17. Aurelia

  Trafiłam z przypadku na tą stronę i uznałam, ze dodam komentarz, ponieważ ja też jestem 3 tygodnie po odprawieniu rytuału egipskiego. Póki co sytuacja bez większych zmian. Chcę odzyskać męża, który 4 miesiące temu zostawił mnie dla kochanki.

  Odpowiedz
 18. migma

  Jestem coraz większą optymistką. W ciągu ostatnich 3 tygodniach spotykamy się regularnie. Nie chcę zapeszać, ale wszystko jest na dobrej drodze do szczęśliwego zakończenia.

  Odpowiedz
 19. Aurelia

  U mnie też jest lepiej, na razie mąż rozstał się z kochanką, nawet już ze sobą nie rozmawiają. Mam nadzieję, ze rytuał się spełni i on do mnie wróci.

  Odpowiedz
 20. migma

  Dwa dni zostaliśmy ponownie parą. Jak widac udało się:) Miałam momenty słabości w trakcie oczekiwania, ale było warto czekac cierpliwie. Pozdrawiam wszystkich.

  Odpowiedz
 21. Aurelia

  Spotkałam się ostatnio z mężem i rozmawialiśmy dość długo, ponad dwie godziny. On chyba chciałby powrotu, ale na razie jest przytłoczony całą sytuacją. Dam mu więcej czasu na zebranie myśli, nie chcę naciskać, to musi być jego decyzja.

  Odpowiedz
 22. Klaudia

  Ja 5 tygodni temu zamówiłam spętanie milosne i rzeczywiście sytuacja się poprawia. Widać że te rytuały coś działają. Do powrotu jeszcze nie doszło, ale przynajmniej mamy normalny kontakt, rozmawiamy. Mam oczekiwac do 4 miesięcy i żywię nadzieję, że uda mi się do tego czasu odzyskać mężczyznę.

  Odpowiedz
 23. byliczka

  Witam, czy mogłybyście doradzić mi, który rytuał będzie najskuteczniejszy w mojej sytuacji?
  Poznałam 2 miesiące temu mężczyznę przez portal randkowy. Spotkaliśmy się kilka razy, on naprawdę przypadł mi do gustu. Chciałbym stworzyć z nim związek, ale on jest niezdecydowany. Zastanawiam się nad urokiem miłosnym na konkretną osobę, lub rytuałem egipskim. Jak myślicie, czy w takich sytuacjach konieczny jest ten egipski? Czy urok miłosny wystarczy?

  Odpowiedz
 24. Aurelia

  W moim przypadku zadziałał rytuał egipski, chociaż to są dwie różne sytuacje. Ciężko jest mi dać Ci dokładną radę, ale rytuał egipski w takiej sytuacji powinien Ci pomóc. U mnie było beznadziejnie, a jak widać udało się.

  Odpowiedz
 25. Klaudia

  Tak, cały czas jest lepiej, ale wciąż jeszcze nie jesteśmy parą od nowa. Wiem, że mój były nie ma nikogo innego, z nikim się nie spotyka, on potrzebuje jeszcze czasu na przemyślenia.

  Odpowiedz
 26. Klaudia

  Witam ponownie. Spętanie wreszcie zadziałało. Mężczyzna wrócił do mnie tydzień temu. Okazało się, ża warto było czekać tyle czasu na efekty.

  Odpowiedz
 27. elementar

  Witam wszystkich, trafiłam tutaj trochę z przypadku. Przeczytałam całą konwersację, jak również kilka innych blogów z opiniami o rytuałach miłosnych. Jestem zdecydowana na mysticum, ale zastanawiam się, który rytuał będzie najbardziej odpowiedni. Wybiorę spętanie miłosne, albo rytuał egipski.

  Odpowiedz
 28. byliczka

  Przepraszam, że tyle nie pisałam. Tak urok zadziałał po lekko ponad dwóch miesiącach oczekiwania. Znowu jesteśmy razem. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 29. elementar

  Ja w końcu zamówiłam rytuał egipski, który został odprawiony miesiąc temu. Teraz oczekuję rezultatów.

  Odpowiedz
 30. dyzia

  elementar, a widzisz już jakieś zmiany? Ja znajduję się w bardzo trudnej sytuacji, bo mężczyzna odszedł ode mnie i jest teraz z inną kobietą. Myślę o zastosowaniu połączenia rytuału odcięcia ze spętaniem miłosnym.

  Odpowiedz
 31. elementar

  Na razie jakichś większych zmian nie zauważyłam. W moim przypadku mężczyzna mnie zostawił, ale nie doszło do zdrady i z tego co wiem, nie spotyka się on z nikim innym. Mamy sporadyczny kontakt, czasem wymienimy 1-2 sms-y i to wszystko.

  Odpowiedz
 32. dyzia

  Ja póki co jeszcze nie zamówiłam, jestem w trakcie zastanawiania się, który rytuał/ rytuały wybrać. Jeśli zamówię to na pewno dam znać.

  Odpowiedz
 33. dyzia

  Jednak zdecydowałam się zamówić. Zostałam przy zestawie o którym pisałam wcześniej, czyli połączeniu rytuału odcięcia, aby ich rozdzielić ze spętaniem miłosnym, aby on do mnie powrócił.

  Odpowiedz
 34. elementar

  U mnie jest trochę lepiej. Wczoraj spotkaliśmy się po raz pierwszy od zerwania. Wyjaśniliśmy sobie kilka rzeczy. Bardzo mocno liczę na to, że teraz sprawy nabiorą rozpędu.

  Odpowiedz
 35. elementar

  U mnie cały czas sie poprawia. Widujemy się, rozmawiamy, ale on wciąż nie jest zdecydowany, aby do mnie wrócić. A ja nie zamierzam pierwsza naciskać.

  Odpowiedz
 36. elementar

  Udało się. Wróciliśmy do siebie 4 dni temu, propozycja padła od niego. Rytuał egipski przyniósł upragnione rezultaty. Pozdrawiam i także życzę powodzenia.

  Odpowiedz
 37. dyzia

  Moja sprawa cały czas idzie do przodu. Spotykamy się ponownie od trzech tygodni, jego na razie to wszystko przytłacza. Najważniejsze, że odszedł od tamtej kobiety i odnowił ze mną kontakt. Bardzo liczę na pozytywne zakończenie.

  Odpowiedz
 38. dyzia

  Wróciliśmy do siebie 5 dni temu:) Jestem ogromnie szczęśliwa, to ciężkie do opisania. Bardzo liczę na to, że rezultaty rytuałów będą trwałe.

  Odpowiedz
 39. Marzena

  Zakupiłam spętanie miłosne 3 miesiące temu i nie liczyłam na oszałamiające efekty. Kupiłam dla pewności, ponieważ bardzo mi zależało na Mateuszu i chciałam zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby go odzyskać. Niespodziewanie po 5 tygodniach, od zamówionego zaklęcia, chłopak zaczął się do mnie odzywać. Potem kilka razy wyszliśmy na kawę, aż wreszcie on zaproponował mi powrót. Jestem teraz bardzo szczęśliwa.

  Odpowiedz
 40. nutka

  Dzięki spętaniu miłosnemu odzyskałam mężczyzne o którego walczyłam przez półtora roku, odszedł do mojej koleżanki z pracy. Jestem ogromnie szczęśliwa.

  Odpowiedz
 41. Elkka

  Witam Serdecznie. Skorzystałam z rytuału egipskiego ze strony mysticum.pl Zastanawiałam się czy nie wybrać spętania miłosnego, ale koniec końców obstałam przy rytuale egipskim. Przez pierwsze dwa tygodnie byłam zawiedziona, ponieważ nie zauważyłam żadnych efektów rytuału. Ale po dwoch tygodniach, sytuacja zaczęła się poprawiać. Chłopak zaczął się ze mną widywać coraz częściej. Po 10 tygodniach od zamówionego rytuału staliśmy się parą. Bardzo dziękuję za odprawienie skutecznego rytuału.

  Odpowiedz
 42. dwerka

  Chciałam poinformować, że spętanie miłosne zadziałało. Mężczyzna wrócił do mnie tydzien temu, jestem bardzo szczęśliwa, że rytuał przyniósł efekty. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 43. Entka

  Również chce polecić mysticum i spętanie miłosne. Rytuał pozwolił mi na zdobycie mężczyzny w którym podkochiwałam się od kilku lat. On nie chciał być w związku ponieważ jest typem introwertyka. Jest raczej zamknięty na ludzi, chociaż w swoim towarzystwie umie się świetnie bawić. Po spętaniu miłosnym stopniowo zaczynaliśmy zbliżać się do siebie. Najpierw zaczęliśmy spędzać ze sobą więcej czas, chodzić na spotkania, które można nazwać małymi randkami. Po 3 miesiącach on zaproponowała, żebyśmy zostali para, na co zgodziłam się. Jesteśmy ze sobą od 5 tygodni i dogadujemy się świetnie.

  Odpowiedz
 44. Anita

  Polecam spętanie miłosne. Powodem zamówienia był fakt, że zostawił mnie mężczyzna, z którym byłam przez 3 lata. Powodem jego odejścia była fakt, że był znudzony naszą relacją. Miał dość codzienności ze mną i postanowił szukać wrażeń. Zostawił mnie, zaczął wychodzić z kolegami, a także założył konto na portalu randkowym. Spotykał się z innymi dziewczynami, podczas gdy ja umierałam z tęsknoty za nim. dlatego zamówiłam spętanie miłosne z mysticum. Przy zamówieniu kierowałam się opiniami na innych stronach. Zdecydowana większość była pozytywna. Po zakończeniu spętań otrzymałam zdjęcia, które spodobały mi się. Dodawały mi nadziei w chwilach oczekiwania na rezultaty. Po 4 tygodniach mężczyzna odnowił ze mną kontakt, zaczeliśmy ponownie spotykać się. Po kilku tygodniach takich spotkań, on poprosił, abyśmy ponownie zostali parą. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 45. diela

  Rytuał egipski przyniósł efekty w ciągu prawie 3 miesięcy od zamówienia. Opiszę w kilku słowach swoją historię. Poznałam faceta mając 22 lata. spotykaliśmy się przez kilka miesięcy na luzie, po czym zdecydowaliśmy, że zostaniemy parą. Nasz związek trwał przez ponad 3 lata i ja zaczynałam mieć wobec niego coraz bardziej powazne plany. On niestety miał inne zdanie i niespodziewanie zostawił mnie. Byłam przez jakiś czas zdruzgotana jego decyzją, ale mimo wszystko postanowiłam go odzyskać. Poszperałam trochę w internecie i zdecydowałam, że zamówię rytuał egipski. Przez pierwszy miesiąc nie działo się nic nadzwyczajnego. Nadal mieliśmy ze sobą tylko sporadyczny kontakt. Po miesiącu zaczeliśmy ponownie spotykac się. Po kilkunastu spotkaniach powróciliśmy do siebie. Jestem zadowolona z rezultatów, polecam.

  Odpowiedz
 46. adaela

  Witam, chciałam oznajmić, że spętanie miłosne z mysticum przyniosło efekty. Powodem zamówienia było to, że opuścił mnie mężczyzna z którym byłam przez 2 lata. Głównym powodem jego decyzji byli rodzice, którzy byli wyraźnie przeciwni naszemu związkowi. Poczatkowo, on nie zwracał uwagi na ich opinie i zdecydowanie chciał być ze mną, ale potem, kiedy w naszym związku nastał kryzys on zaczął bardziej ich słuchać. Doprowadziło to do rozpadu naszego związku. Za wszelką cenę chciałam go odzyskac i dlatego skorzystałam z magii miłosnej, o której wyczytałam, że jest skuteczna w takich sytuacjach. Efekty przyszło po około dwóch miesiącach, kiedy to on sam poprosił mnie o to, żebym do niego wróciła.

  Odpowiedz
 47. Anelie

  Witam wszystkich. Jestem naprawdę zadowolona, gdyż rytuał egipski z mysticum który zamówiłam ponad 3 miesiące temu przyniósł rezultaty. Zdecydowałam się skorzystać kierując się opiniami z tej strony, które w większości są pozytywne. Rytualista dosyć szybko odpisał mi na maila, w którym opisałam mu swoją sytuację miłosną i polecił mi rytuał egipski. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam zdjęcia jako dowód tego, ze rytuały naprawdę odbyły się. Przez pierwszych kilka tygodni po zakończeniu rytuałów nie działo się nic szczególnego. Wciąż nie miałam kontaktu z mężczyzną którego chaiałam odzyskać. Powoli traciłam nadzieję na to, że rytuał zakończy się sukcesem. Niespodziewanie po około 1,5 miesiąca od zakończenia rytuałow on odezwał się do mnie. Zaczęliśmy ze sobą regularnie pisac i czasami spotkaliśmy się. Tydzień temu podczas kolejnego ze spotkań, on zaczął prosić mnie o to, żebym dała mu kolejną szansę, na co oczywiście zgodziłam się. Jeste niesamowicie szczęsliwa i bardzo liczę na trwałość rezultatów.

  Odpowiedz
 48. ewuntt

  Udało się, rytuał zadziała. Wróciliśmy do siebie 4 dni temu, on sam poprosił o spotkanie na którym zaproponował, żebyśmy spróbowali raz jeszcze. Bardzo liczę na to, że rezultaty rytuałów będę trwałe. Jak na razie jestem niezmiernie szczęśliwa.

  Odpowiedz
 49. kamila

  eweuntt- gratulacje, że rytuał powiódł się. Jesli możesz to napisz za jakiś czas, czy nadal jesteście razem i czy efekty są trwałe.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *